Rotor rehabilitacyjny rowerek do ćwiczeń dla osób niepełnosprawnych

Rotor rehabilitacyjny rowerek do ćwiczeń dla osób niepełnosprawnych

 

Rotory rehabilitacyjne przeznaczone są do aktywnej rehabilitacji osób chorych i niepełnosprawnych, które wymagają stałej rehabilitacji aby powrócić do pełnej sprawności. rowerki do ćwiczeń należy stosować według zaleceń lekarza który zlecił rehabilitację.

 

 

Jeśli chcesz zamówić produkt, zapraszamy do naszego sklepu internetowego

internetowy sklep osob niepelnosprawnych

rotor rehabilitacyjny

 

Rowerek do rehabilitacji  którym można ćwiczyć ręce oraz nogi zazwyczaj są wolnostojące, to jest ich bardzo dużą zaletą ponieważ można używać w dowolnym miejscu bez konieczności stałe instalacji. Regulowane opaski bardzo dobrze sprawdzają się ćwiczeń dolnych kończyn, ponieważ utrzymują stopy w odpowiednim miejscu, stopy nie zsuwają się z pedałów. 

Rowerek rehabilitacyjny z oporem

W rotorach rehabilitacyjnych zastosowano płynną regulacja oporu, która pozwala samodzielnie dostosować odpowiedni opór jaki może mieć osoba która ćwiczy, wiadomo że początkowa rehabilitacja to obciążenie musi być niewielkie, lecz z upływem czasu należy stopniowo zwiększać obciążenie pacjentowi.

 

Dane techniczne rotoru:

- nasadki antypoślizgowe
- wyposażony w mechanizm oporowy
- kolor:  NIEBIESKI
- wolnostojący, bardzo stabilny
- składany
- wolnostojący

Głębokość 47 cm
Wysokość 23 cm
Szerokość 39 cm
Masa wyrobu 2 kg 

Rotor ma konstrukcje stalową, która daje mu bardzo dużą wytrzymałość, jest pokryty lakierem proszkowym, posiada nasadki antypoślizgowe które poprawiają jego stabilność na śliskim podłożu.