Taboret pod prysznic dla seniora krzesełko prysznicowe stołeczek ławka

taboret-pod-prysznic-krzeselko-lazienkowe-laweczkaTaboret pod prysznic dla seniora krzesełko prysznicowe

 Krzesełko pod prysznice dla osób niepełnosprawnych, które posiadamy w ofercie to doskonałe rozwiązanie dla naszego seniora, gdy ma ograniczone możliwości z mobilnością, wtedy dla bezpieczeństwa naszego podopiecznego warto pomyśleć właśnie o takim stołeczku pod prysznic, doskonale sprawdza się podczas korzystania z prysznica.

 

Jeśli chcesz zamówić produkt, zapraszamy do naszego sklepu internetowego

internetowy sklep osob niepelnosprawnych

Materiały z jakich wykonano krzesełko prysznicowe

Siedzisko krzesełka prysznicowego jest wykonane z tworzywa sztucznego, które jest bardzo wytrzymałe, posiada otwory, które umożliwiają odpływ wody. Dwa otwory po bokach siedziska służą jako uchwyty, które pomagają utrzymać równowagę pacjenta. Konstrukcja stołeczka prysznicowego jest wykonana z aluminium - materiał, który nie wchodzi w reakcję z wodą nie powoduje korozji. Nóżki zakończone są gumowymi nasadkami antypoślizgowymi.  

Parametry techniczne krzesełka pod prysznic:

Wysokość min.: 45,0 cm
Wysokość max.: 55,0 cm
Szerokość: 50,0 cm
Głębokość: 30,0 cm
Waga: 2,0 kg
Maksymalne obciążenie: 110,0 kg

 

Materiał z którego wykonano krzesełko pod prysznic pozwala bardzo łatwo utrzymać czystość.

 

 

Taboret pod prysznic okrągły, stołek łazienkowy dla seniora

Taboret prysznicowy z okrągłym siedziskiem o średnicy 32,5 cm. Nogi wykonane są z aluminium, zakończone antypoślizgowymi nasadkami natomiast siedzisko wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (odporne na korozję). Stołek łazienkowy ułatwi codzienną higienę osobom, które mają trudności ze staniem pod prysznicem. Warto zauważyć, że taboret pod prysznic dla seniora można w łatwy i szybki sposób regulować na odpowiednią wysokość. Jest lekki, wygodny i daje poczucie bezpieczeństwa w czasie kąpieli pod prysznicem.


Rozstaw nóg: 34 cm

Wysokość siedziska: 35,5 - 51 cm
Maksymalne obciążenie: 90 kg

Taboret pod prysznic okrągły

 

 

Krzesło, taboret pod prysznic z regulacją, z oparciem dla seniora

Krzesło prysznicowe wzbogacone o oparcie jest bardzo przydatne seniorom oraz osobom, którym kąpiel pod prysznicem sprawia trudności.

Taboret pod prysznic składa się z siedziska wykonanego z tworzywa sztucznego oraz aluminiowej konstrukcji. Dużą zaletą krzesełka pod prysznic jest oparcie, dzięki któremu osoby mające problem z utrzymaniem równowagi, mogą czuć się bezpieczniej. Ponadto krzesełko prysznicowe dla seniora posiada antypoślizgowe, wytrzymałe nakładki (PVC). Kolejną zaletą jest możliwość regulacji wysokości i dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb osoby korzystającej z krzesła. Taboret pod prysznic jest stabilny i wytrzymały.

Parametry techniczne:
Wysokość całkowita: 74-84 cm
Wysokość max.: 44,0 cm
Wysokość min.: 34,0 cm
Głębokość: 42,0 cm
Szerokość: 51,0 cm
Waga: 2,8 kg
Maksymalne obciążenie: 100,0 kg
Krzesło taboret pod prysznic z oparciem

 

 

Krzesło pod prysznic z oparciem i podłokietnikami krzesełko prysznicowe dla seniora

Krzesło pod prysznic dla seniora podobnie jak dotychczas zaprezentowane wykonane jest z tworzywa sztucznego i aluminium, posiada antypoślizgowe nakładki PVC, ma możliwość regulacji wysokości oraz posiada otwory, które odprowadzają wodę.

Model ten został doposażony w podłokietniki, co gwarantuje jeszcze większą stabilizację i zapewnia bezpieczeństwo podczas kąpieli. Warto zwrócić uwagę, że w łatwy i szybki sposób można zdemontować oparcie i korzystać tylko z krzesełka z podłokietnikami. Krzesełko prysznicowe z oparciem i podłokietnikami jest świetnym rozwiązaniem dla seniorów, osób niepełnosprawnych oraz chorych. Niewątpliwie ułatwi im kąpiel pod prysznicem, zapewniając komfort i wygodę. Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Głębokość całkowita: 42 cm
Szerokość całkowita: 42 cm
Głębokość siedziska: 33 cm
Szerokość siedziska: 40 cm
Zakres regulacji wysokości: 41 cm – 53 cm
Dopuszczalne maksymalne obciążenie: 100 kg
Kolor: biały
Masa wyrobu: 3,2 kg

Krzesło pod prysznic z oparciem i podłokietnikami