Krzesło WC toaletowe dla seniora osób niepełnosprawnych przenośna toaleta

Krzesło WC toaletowe dla seniora i osób niepełnosprawnych przenośna toaleta

 

Bardzo często osoby starsze mają problem z poruszaniem się, a co za tym idzie z samodzielnym przejściem do toalety dlatego chcemy państwu przedstawić produkt, który można przynieść pacjentowi do pokoju ułatwić codzienne czynności fizjologiczne.

 

Jeśli chcesz zamówić produkt, zapraszamy do naszego sklepu internetowego

internetowy sklep osob niepelnosprawnych

 

Zalety krzesła toaletowego

Krzesło WC można wykorzystać na wiele sposobów, ponieważ jest bardzo uniwersalne i posiada wiele funkcji, między innymi krzesło może służyć jako podpórka przy sedesie dzięki czemu pacjent czuje się pewnie i bezpiecznie mogąc wykorzystać podłokietniki krzesła przy wstawaniu.

Kolejną funkcją toalety przenośnej jest to, że można w dowolnej chwili ją złożyć i przenieść do innego pomieszczenia, ponieważ jest bardzo lekka i nie zajmuje wiele miejsca. pojemnik w krzesełku jest wyjmowany i można  bardzo prosty sposób oczyścić. 

krzeslo WC toaletowe osob niepelnpsorawnych seniora

 

Konstrukcja krzesła toaletowego można doskonale wykorzystać również jako podwyższenie nad sedes, ponieważ wysokość deski sedesowej jest regulowana i można ją ustawić na dowolną wysokość co jest bardzo ważne na przykład po operacji endoprotezy.

 

Ważne informacje o krześle WC

Dużą zaletą tego krzesła jest jego głębokość, która sprawia że krzesło jest bardzo stabilne i wygodne dla pacjenta, podłokietniki i nasadki na nóżkach wykonane z antyposlizgowego tworzywa, konstrukcja jest stalowa lakierowana w technologi proszkowej, która zapewnia estetyczny wygląd i wieloletnie korzystanie bez obawy o korozję.

 

W komplecie:
Pojemnik o pojemności ok. 7l, pokrywka i deską sedesową z klapą (foto kompletu poniżej)

Wymiary krzesła:
Głębokość siedziska: 45 cm - (dużą stabilość krzesła)
Szerokość całkowita: 56 cm
Szerokość siedziska: 50 cm
Waga: 7 kg
Obciążenie do: 110 kg - BARDZO WYTRZYMAŁE
Regulacja wysokości: 38-55 cm (co 2,5 cm)

 
Krzesło toaletowe nie wymaga umiejętności technicznych, aby je złożyć ani żadnych narzędzi, ponieważ posiada system na tak zwaną szybkozłączkę i w zasadzie wystarczy wcisnąć dwa guziki aby krzesełko złożyć lub po prostu zatrzasnąć, aby krzesełko było w całości dojazd bardzo fajnym rozwiązaniem tym modelu.