Domiflex łóżko rehabilitacyjne dla seniorów, niepełnosprawnych chorych Katowice

Domiflex łóżko rehabilitacyjne dla seniorów, niepełnosprawnych chorych Katowice

Prezentujemy łóżko elektryczne rehabilitacyjne firmy Timago, świadczącej profesjonalne usługi z zakresu rehabilitacji i ortopedii. Polecane jest przede wszystkim seniorom, niepełnosprawnym i chorym oraz opiekunom osób będących pod stałą opieką.

 

Łóżko rehabilitacyjne Domiflex dla seniora wyróżnia się nowoczesną stylistyką, estetycznym wykończeniem w kolorze Havanna oraz prostym montażem i demontażem.

Sterowane jest pilotem, dzięki czemu w łatwy sposób można  je dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta. Łóżko rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych jest 4-funkcyjne. Ruchome obszary to: górny oraz dolny odcinek nóg, głowa i tułów. Nieruchomy obszar to: dolna część kręgosłupa. Dużą zaletą łóżka rehabilitacyjnego elektrycznego jest możliwość regulacji wysokości w zakresie od 40 cm do 81 cm oraz regulacji kąta zagłówka od 0o do 70o. Ponadto wyposażone jest w 4 kółka transportowe z blokadą, co daje możliwość bezpiecznego transportu pacjenta.

Cechuje je wytrzymała, stalowa rama, trwałe i precyzyjne siłowniki sterujące, stabilne barierki boczne, wysięgnik z uchwytem w standardzie oraz wytrzymałe, silikonowe uchwyty poprzeczek łoża.

Dodatkowe opcje: możliwość zastosowania systemu Ripolux®, zamówienie stelaża o wymiarach 90 x 220 cm, wyposażenie w funkcję Trendelenburga/anty-Trendelenburga oraz 4-częściowe łamane łoże drewniane lub metalowe.

 

Specyfikacja łóżka rehabilitacyjnego elektrycznego

Waga całkowita: ~82 kg
Maksymalne obciążenie: 135 kg
Wymiar zewnętrzny: 103 x 221 cm
Wymiar stelaża: 90 x 200 cm
Bezpieczna ładowność: 170 kg
Regulacja zagłówka: 0o do 70o
Regulacja wysokości: 40-81 cm
Wysokość poręczy bocznych: 38,5 cm
Wysokość podnośnika od podłoża: 23 cm
Domiflex łóżko rehabilitacyjne elektryczne dla niepełnosprawnych

Łóżko rehabilitacyjne można zakupić lub wypożyczyć. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym zapewniamy dowóz oraz montaż. Nasza firma działa na terenie województwa małopolskiego i śląskiego (Bochnia, Kraków, Nowy Sącz, Limanowa, Oświęcim, Trzebinia, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice).